Şu Anda Dünyadaki En Aktif 20 Ünlü Kadın

/ 29 Ekim 2019 / 191 views / yorumsuz
Şu Anda Dünyadaki En Aktif 20 Ünlü Kadın

ünlü kadın

Büyük olasılıkla şimdiye kadar yayınladığımız en önemli liste

 

Dünya trendinde ünlü kadın 20 listesi aktif 

 

Gigi Hadid

Bir itibaren Gerçek Housewives süper prensesi naibi için sonradan Gigi Hadid Monako Grand Prix’inde Lewis Hamilton daha kariyerine iyi navigasyon etti.

Her şey 2014 yılında bir Desigual gösterisi ile başladı. Oradan, LA yerlisi, Carine Roitfeld, Vogue, Versace ve Chanel’le konsere girdi, bir dizi ön örtü ve kapanma pisti ile tahtın yolunu açtı.

Instagram

ünlü kadın 20 ünlü kadın 20 ünlü kadın 20 ünlü kadın 20

Bella Hadid

İyi şeyler çiftler halinde gelir ortaya çıkıyor. Gigi mankenlik kariyerine başlamış olsa da, Bella birazcık farklı bir kariyer yolu ile pistlerinde sıcak. Yaşlı Hadid yan taraftaki tüm Amerikan kızlara gider, ancak Bella bir dizi üstsüz sürgünde, risqué kıyafetlerinde ve ancak Victoria’nın gizli görünümünde kara koyunları oynamaktan daha mutludur.

Ünlü kadın makalesinde 1 numarada yer alıyor.

Instagram

 

Kendall Jenner

Kardashians, sizin için hoş olmayan, kesinlikle iyi olmayan bir öğünün Hollywood karşılığıdır. Yapmamalısın biliyorsun, ama direniş boşuna. Genç bayrak tutuculardan biri – Kendall – ailesini şöhrete iten TV şovundan çok daha az bölünmüş olduğunu kanıtlıyor.

Özgeçmişi göz önüne alındığında, gerçek bir kültürel anomali olan. Orada Protesto On Carry bir sakıncalı Pepsi reklamı sayesinde Siyah Hayatlar Maddenin ReJig. Sonra, hiç tanışmadığı gerçeğine rağmen, Hip Hop’un en saygın figürlerinden birinin yanına kendi yüzünü çeviren Notorious BIG ‘vintage’ tişörtler vardı.

Ünlü Kadın Kendall Jenner için diğer makeleye göz atmadan terk ederseniz sayfayı yazık olur. TIKLA

Instagram

 

Kylie jenner

Hadids gibi, Jenners kendi kara koyunu da barındırıyor. Bununla birlikte, yüksek moda çekimlerinden ziyade, bu bir milyon fotoğraf makinesinin önünde, evde milyonlarca kazandığı bir vitrin.

Bunu bir eleştiri olarak tesviye ettiğimizden değil. Kylie Jenner’ın açık iş zekasını her kuruşa değer bir bedenle eşleştirin ve çekici olduğu kadar zekice bir genç kadın.

Instagram

 

Nicole Scherzinger

Dirty Dancing’in yeniden canlandırılması TV , esnekliği Amerikalı şarkıcının kalıcı başarısına işaret ediyor.

Instagram

 

Emily Ratajkowski

Sadece bir tane Emily Ratajkowski var ve hala ismini doğru telaffuz edemiyorsun. ‘Bulanık Çizgileri’ kültürel bir fenomen yapan kadın (gerçekte sadece Robin Thicke’nin suçlanmasına rağmen) Hollywood’da güçlenmeye başladı.

Londra doğumlu model, Gone Girl’de ve Biz Arkadaşınız’dayız , harika, tek renkli şerefinde görünen büyük ekran için de .

Instagram

 

Kim Kardashian

Instagram, televizyon ve dergi kapakları sayesinde, en ünlü Kardashian-Jenner, sadece kendisi tarafından bir marka yarattı ve bu süreçte hip hop’un en gözde figürlerinden birini bile elde etmeyi başardı: Kanye West. Vekiller eleştirilerine hak kazandıklarını hissedebilirler, ancak aynı kazanç derecesine düşmezler.

Instagram

 

Jourdan Dunn

Jourdan Dunn, en iyi kız işidir. Greenford’daki mütevazi başlangıçlardan itibaren, 26 yaşındaki, Forbes’in en iyi kazananlar listesinde yer alan ilk siyah ingiliz kadını oldu – hepsi annelik travmalarını sarsarken.

 

Instagram

 

Margot Robbie

Wall Street’in gülü Margot Robbie, roller covetlediğinde Hollywood’un Altın Çağı’na geri döndü ve aktrisler daha da arkalarında kaldı. 27 yaşındaki çocuk da sadece trendi arttırmaya hazır.

Tarzan Efsanesi ve İntihar Kadrosundaki Görünüşler – ki dürüst olalım, tek elle izlenebilir hale getirdi – hepsi, bir sonraki büyük fiske dalmasını hak etmekten daha fazlasını yapan Avustralyalı aktris için harika şeylere işaret ediyor.

Instagram

 

Rihanna

Rihanna’nın uğraşacak çok şeyi var. Neredeyse her gün aşk hayatıyla ilgili basın tarafından tacize uğramakla kalmıyor, milyonlarca zayıf koordine beyaz insan ‘Çalışmak’ için uğraştığını görüyor. Açıkçası bu işkence olmalı.

Bununla birlikte, Bajan pop ve IDGAF Instagram yorumlarının kraliçesi Billboard Hot 100’ün 11 sayısının, neredeyse birkaç yıl içinde sekiz albümün ortaya çıktığını ve 141’in üzerinde uluslararası müzik ödülü kazandığını söyledi.

 

Blake Lively

Dedikoducu Kız , orta gecelerin en büyük suçluluk duygusuydu, zamanının en şok edici genç dramalarından biriydi. Öyle değildi. Blake Muhtemelen, bununla ilgili en iyi şeylerden biriydi.

Instagram

 

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen’in bir Hollywood efsanesi olduğunu düşündüğüm için affedersiniz beni umarım. Akıllı, komik, gülünç derecede güzel ve Twitter’da bazı başkanları kızdırmaya alışkanlık edindi. Kısacası, kız tek boynuzlu at.

Çok yönlü bir kadınlık insanı olmasının yanı sıra, kısmen Taylandlı, kısmen Norveçli bir model de oldukça kariyer sahibi olabilir: bence Sports Illustrated , Maxim ve hatta Dudak Senk Savaşı’nda ortak bir mekan . John, sen şanslısın, şanslı adam.

Instagram

 

Olivia Culpo

Sonunda, dünya barışının vaat ettiği ve Amerikalıların coğrafi bilgi eksikliğine dair şaşırtıcı açıklamaların ötesinde bir bayan ve sadece söyleyecek bir şeyi olduğu için değil. Ayrıca modaya taş çıkartıyor.

Instagram

 

Kerry Washington

#OscarsSoWhite debacle’dan bu yana, renk aktörlerinin olması gereken büyük bir boşluk olduğu açıkça görülüyordu. Kerry Washington’u, diğerlerinin yanı sıra, doldurduklarına çok sevindik.

Daha da iyisi, New Yorker’in filmografisi, Django Unchained ve The Last King Of Scotland’da ve birçok Emmy ve Altın Küre adaylığında önde gelen rolleriyle çağdaşlarının en güçlülerinden biri .

Instagram

 

Irina Shayk

Tüm Rus karşıtı gecikme duygusu için, sadece Irina Shayk’i düşünün.

Armani ve Elle ile çıkan ve Kanye West’in ‘Power’ adlı müzik videosunda yer alan Bradley Cooper’ın kızı, kızı Lea’nın doğumundan bu yana DL’deki hayatı sürdürüyor. Kaçınılmaz geri dönüşü beklemekteyiz.

Instagram

 

Ashley Graham

Ashley Graham: güzelliğin her boyutta geldiğinin ve dünyanın her yerindeki kadın ve erkeklerin ortak bir noktasına geldiğinin kanıtı.

29 yaşındaki Amerikan modeli, çerez kesici boyutlarına takıntılı bir endüstrinin algılarını değiştirdi ve yapılacak daha çok iş olmasına rağmen, Graham’a hoşgeldin değişimini teşvik edecek bir eğilimin üzerine oturabiliriz.

Instagram

 

Jasmine Tookes

Jasmine Tookes gerçekten dünyanın bir kadını. Afrikalı, Orta Amerika ve İngiliz mirasıyla, Kaliforniyalı kız diğerlerinin yanı sıra Miu Miu, Versace, Dolce & Gabbana, Marc Jacobs, Saint Laurent ve Tom Ford’a 26 yaşın altında geldi.

Instagram

 

Emilia Clarke

Dragons’ın annesi, Endülüslerin Kraliçesi ve İlk Adamlar, Zincirlerin Kırıcısı (ve kalpleri), Emilia Clarke, Liz Windsor’ın kendisine rakip olması için bir dizi ünvan aldı. Hepsi de çok iyi kazanılmış durumda.

Instagram

 

Adriana Lima

Victoria’nın en kötü tutulan sırrı Adriana Lima olmalı. Brezilyalı yarı tanrı, yeryüzünün en sert pist gösterilerinden biri, mutlaka görülmesi gereken bir fenomen olan ve güzel bir kadın panteonunun takım elbise takip etmesine yol açan şeyi yaptı.

Victoria’s Secret’in en değerli modeli unvanını elde ederken, 36 yaşındaki bir çocuk iki yaşında.

Instagram

 

Priyanka Chopra

Sadece dünyadaki en karlı film endüstrilerinden biri değil, mesajı yurtdışına yaymak için Priyaka Chopra gibi starların ortaya çıkmasına neden oldu.

Dünyanın dört bir köşesinde altmıştan fazla filmde yer alan oyuncu, dünyanın Hint sinemasını dinlemesine ve daha da iyisi ciddiye almasına neden oldu. Ayrıca, zaten kemerlerinin altında bir sürü gişe rekorları kıran, Batı filmlerine geçiş yapıyor.

Instagram

 

Ana Sayfaya Dön