Kötü Bir Günden Sonra Tekrar Gülüşmenin 8 Sevimli Yolu

/ 7 Kasım 2019 / 119 views / yorumsuz

Kötü gün

8 Tavsiyeyi Yaptıktan Sonra, İlişkinize Dahada Değer Katacaksınız.

 

Herhangi bir ilişkide, erkek arkadaşınla veya kız arkadaşınla iyi günlerin ve kötü günlerin olduğu zamanlar olacak. Kaçınılmaz ve insan doğası, hatta bu durum erkekler için. Kötü bir gününde ise veya ruh hali bozuk ise erkek iyi tepki vermeyebilir, ama bir aşk içinde isen, onu her zaman mutlu etmelisin. Unutma denemekten asla zarar gelmez. Karşı cinsiniz kötü bir günün ardından duygularını belki size ifade etmek istemiyor, gibi görünse de, bu onu ikna etmek için çaba sarf ettiğinizde, sizi takdir edemeyeceği anlamına gelmez. Senin onunla ilgilenmen ilişkinize değer katacaktır. Karşı cinsi tekrar mutlu etmek için bir yol arıyorsanız, kötü bir günün ardından tekrar gülümsemesini sağlamak için bu 8 sevimli yolu inceleyin.

1.Ona sarıl

Basit gelebilir, ancak zor bir günün ardından uzun ve güzel bir kucaklaşma, karşı cinsi etkileyebilir. Araştırmalar, neticesinde sarılmanın aslında öfke, yalnızlık ve var olan duyguyu hafifleten oksitosin hormonunu arttırabileceği (ereksiyon) kanıtlanmıştır.

 

 

2.Hava almasına izin ver.

Belki karşı cinsin hissettiği konu hakkında kendisi ile  konuşması gerekir, gün boyunca etkileşim kurduğu kimseyle kendini rahat hissetmedi ise, Onu önce yargılamadan bir dinleyin ona kulak verin, düşündüğü veya yaşadığı olumsuzluğu içini atmasını sağlayın.

 

3.Ona akşam yemeği Hazırla.

Evde pişirilmiş bir yemek, karşı cinse önem verdiğinizi ve sevildiğini hissettirmenin garantili bir yoldur. Yeni bir yemek yapmayı deneyin veya ekstra özel hissetmesini sağlamanız için en sevdiği yemeği veya tatlıyı yapın.

 

4.Ona iltifat et

Bir ilişkiye ilk başladığınızda, muhtemelen kötü gün boyu birbirinize iltifat etmiş olmalısınız. Fakat karşı cinse alışmaya başladığınızda, muhtemelen onun bazı şeylerini  fark etmeyebilirsiniz veya yapmak istemekten vazgeçtiniz ve böylece iltifatlar durmuş oldu. Karşı cinsine ne kadar güzel/yakışıklı olduğunu ve ona ne kadar değer verdiğini söyle ve gülümsemesi için kendi sözcüklerini kullan.

5.Onu övün

Karşı cinsin kötü bir gün geçirdi, kendisini iyi hissetmiyor olabilir. Ona ne kadar harika olduğunu ve şu ana kadar ne kadar başarılı olduğunu hatırlatan bir ego desteği verin. Bu onu zorlamaya çabalamaya devam etmesi için ona ilham ve destek verecektir.

6.Ona sırt masajı yap.

Hepimizde bir gün çok gergin an yaşayabiliriz ancak bunun için iyi değiliz ve istisnası bir durum gibi görünmüyor. Düşünsenize en sevdiği kişinin yalnızca fiziksel dokunuşu ve bir masajın terapi etkileri, onun kötü günündeki gerilimini kesinlikle azaltacaktır.

7.Ona aşk notları bırak.

Birlikte yaşıyorsanız, eve gelmeden önce evin içinde, uygun bir odaya görebileceği yere aşk notları yerleştirin. İçinde şaka veya romantik kelimeleri yazın; o bulduğunda çok şaşırmış ve sevildiğini ve değerli olduğunu hissedecektir.

 

8.En sevdiği şeyi gerekirse iş yerine ikram olarak gönderin.

Eşinizin ve sevgilinizin yoğun çalışma günleri varsa, ileriyi düşünün ve ona öğle yemeği için en sevdiği yemeği gönderin. Gününü gerçekten aydınlatmasını istiyorsan, ofisine kurye ile teslim ettir ve içine bir not bırak senden geldiğini bilsin. Arkadaşlar bu yolu ben denedim inanın ilişkimde çok farklı bir değer kattı hiç bir zaman unutamıyor, sizinde denemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Jest, fikirleri olarak bu bağlantıdan yönlendireceğim bu forumdaki, tüm sayfaları okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Tıkla

 

 

ona iş yerine yemek gönder

 

Ana sayfaya dön